Kontunuując przeglądanie strony akceptujesz naszą politykę prywatności. Przeczytaj więcej

Praca

Kierownik budowy – Kierownik robót

Obowiązki:

  • Nadzorowanie i koordynowanie prac budowlanych.
  • Koordynacja podwykonawców i pracowników – grupa ok. 9 osób.
  • Kontrola jakości i terminowości wykonywanych prac.

Wymagania:

  • Znajomość branży budowlanej.
  • Uprawnienia konstrukcyjno-budowlane.
  • Doświadczenie 3 – 5 lat pracy na stanowisku kierownika budowy lub kierownika robót, doświadczenie przy wznoszeniu konstrukcji szklarniowych będzie dodatkowym atutem.
  • Brak przeciwwskazań do pracy na wysokościach.
  • Umiejętność zarządzania podległym zespołem, bardzo dobra organizacja pracy.
  • Znajomość j. angielskiego, lub holenderskiego – min. w stopniu komunikatywnym – warunek konieczny.
  • Dyspozycyjność, samodzielność – praca na terenie całego kraju oraz za granicą.
  • Prawo jazdy kat B

Oferujemy:

  • Umowę o pracę na czas nieokreślony.
  • Zakwaterowanie.
  • Niezbędne narzędzia do pracy.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do kwalifikacji i doświadczenia.